Zbliża się Wielkopolska Ofensywa Rowerowa.
Międzygminny Związek Turystyczny „Wielkopolska Gościnna” oraz partnerzy Powiat Gostyński, Gmina Piaski, Towarzystwo Rowerowe Piaski przy współpracy z pozostałymi gminami Powiatu Gostyńskiego oraz Centrum Rozwoju Gminy Pępowo zapraszają na kolejną edycję Wielkopolskiej Ofensywy Rowerowej. 12 czerwca z poszczególnych miejscowości ruszą grupy rowerzystów, by koło godziny 14 opanować plac przed Zespołem Szkół w Piaskach. Można już się zapisać.
Wszyscy, dla których rower to przyjemny sposób na spędzanie wolnego czasu mogą wziąć udział w Wielkopolskiej Ofensywie Rowerowej. Właśnie ruszyły zapisy na to wydarzenie. Zgłosić można się za pośrednictwem strony internetowej Towarzystwa Rowerowego w Piaskach (www.trpiaski.pl) powiatu (www.powiat.gostyn.pl) oraz stron pozostałych gmin w zakładce: ‘Wielkopolska Ofensywa Rowerowa” lub wypełnić i podpisać kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją do gminnych koordynatorów.
Rajd ruszy 12 czerwca ze wszystkich zainteresowanych gmin Międzygminnego Związku Turystycznego „Wielkopolska Gościnna” oraz Powiatu Gostyńskiego.
Finisz dla wszystkich uczestników będzie miał miejsce na terenie Zespołu Szkół w Piaskach. Na miejscu zaplanowano szereg atrakcji, nie zabraknie dobrego jedzenia, konkursów o tematyce rowerowej, dobrej muzyki, gadżetów poprawiających bezpieczeństwo na rowerze oraz innych wartościowych nagród. Zapisy trwają do końca maja pod adresem:
http://panel.maratonczykpomiarczasu.pl/wielkopolska-ofensywa-rowerowa#
Uczestnicy rajdu – zgodnie z listą uczestników będą ubezpieczeni, otrzymają wodę i możliwość skorzystania z nieodpłatnego posiłku i uczestnictwa w losowaniu atrakcyjnych nagród.