Właśnie został ogłoszony kolejny Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara w ramach którego można pozyskać 5000 zł na działania na rzecz społeczności!

 

Pieniądze można pozyskać m.in. na działania edukacyjne, kulturalne, ekologiczne, sportowe, czyli inne mieszczące się w obszarze pożytku publicznego. Dodatkowo młode organizacje pozarządowe będą mogły pozyskać częściowo środki na swój rozwój – np. opracowanie planów działania na najbliższe lata, zakup sprzętu, czy remont lokalu.

 

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, lokalnych działaczy i mieszkańców z powiatu rawickiego do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat Konkursu. Podczas spotkania zostaną przedstawione założenia Konkursu, możliwości aplikowania a także zasady tegorocznego Konkursu.

 

Spotkanie odbędzie się 17 lipca o godz. 12:30 w Urzędzie Miasta w Rawiczu, sala sesyjna, (ul. Józefa Piłsudskiego 21). Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmuje Mateusz Gzyl pod numerem telefonu 65 520 78 86 lub mailowo na adres mateusz.gzyl@pisop.org.pl .

 

Więcej informacji o Konkursie znajduje się na stronie www.pisop.org.pl .

 

Zapraszamy do udziału w spotkaniu oraz Konkursie!

 

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.