Dnia 27 stycznia 2019 r. podczas Turnieju „Gramy nie tylko dla Huberta” Wójt Gminy Pakosław przekazał na licytację voucher „DZIEŃ W FOTELU WÓJTA”, który wylicytowany został przez Pana Wojciecha Wawrzyniaka mieszkańca Pakosławia. O tym, czym tak naprawdę jest i jak wygląda praca Wójta oraz jak wielka odpowiedzialność wiąże się z nią, a także jak funkcjonuje Urząd od wewnątrz, przekonał się Pan Wawrzyniak 11 czerwca br.

Rozmowa przebiegająca w miłej i życzliwej atmosferze, trwała kilka godzin. Pan Wawrzyniak zadawał wiele pytań, na które Wójt udzielał szczegółowych odpowiedzi. Następnie wspólnie udali się na VIII Sesję Rady Gminy Pakosław, szczególnie ważną gdyż była to sesja absolutoryjna. Pan Wojciech mógł zobaczyć jak pracuje Rada, jak wygląda głosowanie nad poszczególnymi uchwałami, posłuchać objaśnień Skarbnika Gminy i Wójta nad wykonanym budżetem za rok 2018, a także osobiście pogratulować Włodarzowi uzyskanego votum zaufania i absolutorium.

Wójt Gminy Piotr Skrzypek składa serdeczne podziękowania dla Pana Wojciecha Wawrzyniaka za wsparcie Turnieju, okazaną życzliwość podczas spotkania oraz zainteresowanie funkcjonowaniem samorządu gminnego.Galeria zdjęć: